Wraz z pierwszym dniem września, na dobre żegnamy wakacje 2014. Poranki i wieczory stają się co raz bardziej zimne a w powietrzu powoli zaczynamy

wyczuwać jesień, pachnącą dojrzałymi jabłkami, orzeźwiającą rześkim powietrzem i wprawiającą w rozmarzony nastrój dzięki złotym tatrzańskim panoramom. O tej porze roku kawa na tarasie Tatrzańskiego Gościńca smakuje nieziemsko. Ale jesień dopiero przed nami a tym czasem, chcielibyśmy dokonać małego podsumowania minionych wakacji, podczas których mieliśmy przyjemność gościć wielu turystów, którzy na swój urlop wybrali Podhale.

Dzieci, młodzież, dorośli, zakochane pary, kilka grup przyjaciół, samotni podróżnicy i całe rodziny… Wszystkich, którzy w tym roku odwiedzili Tatrzański Gościniec serdecznie pozdrawiamy i pragniemy Wam gorąco podziękować za spędzone u nas chwile. Zabawy przy grillu, imprezy w naszym pensjonacie, ogniska, śniadania i obiady, to nasze wspomnienia, które dzięki Wam wywołują uśmiech na twarzy i jesteśmy dumni, że wciąż do nas powracacie. Przyjmowanie gości, to nasz cel, z którego czerpiemy ogromną przyjemność i dumę, że możemy Wam dać beztroski odpoczynek. Mamy nadzieję że nadchodzący jesienny i zimowy sezon pozwoli nam cieszyć się możliwością dalszego służenia Państwu naszymi ofertami.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszymi atrakcyjnymi pakietami promocyjnymi, zwłaszcza na nadchodzące święta Bożego Narodzenia, Sylwestra i ferii zimowych.
Wkrótce w naszym pensjonacie będziecie mogli skorzystać z usług mini SPA, które oferujemy również jako gratisowy dodatek do wybranych pakietów.

Dziękujemy za lato i zapraszamy na jesień!