W grupie siła!

Wielkimi krokami zbliżają się wiosenne/letnie dni, kiedy to aura za oknem zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, wieczory stają się cieplejsze, sprzyjają ogniskom, grillowaniu i biwakowaniu. Jak najlepiej spędzić ten czas? Oczywiście w grupie! Tatrzański Gościniec to połączenie wygody, super atmosfery i pięknej lokalizacji z doskonałą organizacją oraz wszelkimi dogodnościami. Dla grup zorganizowanych, poza komfortowo przygotowanymi pokojami oraz mini Spa&Wellness, do dyspozycji mamy również salę rekreacyjną, góralski szałas oraz ogród.

Wakacje w górach z dziećmi

Wszyscy, którzy jadą w góry, chcą najczęściej dobrze wypocząć, zwiedzić pieszo okolice, czy po prostu poczuć ten niesamowity klimat. W tych okolicach drzemie niewiarygodna moc, która dodaje sił oraz sprawia, że człowiek zapomina o troskach i się niesamowicie odpręża.

Jesień w górach

Jeżeli szukasz pomysłu na jesienny urlop, to góry mogą się okazać idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Brak tłumów na szlakach, kolorowe liście spadające z drzew, piękne widoki — to wszystko czeka na Ciebie, dlatego nie wahaj się ani chwili i już dziś rezerwuj jesienny wypoczynek na Podhalu.

Noclegi w górach z wyżywieniem

Polskie góry zapewniają nie tylko wspaniałe widoki i świeże powietrze, ale również mnóstwo atrakcji. Noclegi w górach z wyżywieniem w okresie letnim oraz zimowym cieszą się bardzo dużą popularnością...

Wiosna w górach

Nie wiesz jak spędzić wiosenny urlop? Gdzie się wybrać aby jak najlepiej spożytkować ten czas? Klasycznym, aczkolwiek najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem będą polskie, piękne Tatry.