Podhale to region, który dla swoich gości ma bardzo wiele do zaoferowania. Każdy znajdzie tutaj rozrywkę dla siebie, tak aby maksymalnie wykorzystać wolne chwile. Gdy jednak znudzą się Wam wyprawy w miasto, super zabawę możecie urządzić sobie na miejscu w Pensjonacie Tatrzański Gościniec. 

Spcjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy salę rozrywki, w której zagracie w bilard, piłkarzyki lub posiedzicie przy kominku z lampką dobrego wina. Na życzenie naszych gości organizujemy imprezy z Dj'em lub muzyką góralską. Sala wykończona jest w drewne, które idelanie oddaje klimat Podhala. 

 

W jadalni codziennie serwujemy pyszne domowe posiłki. Świeże śniadania w formie szwedzkiego stołu oraz obiadokolacje przygotowywane są na miejscu z najlepszej jakości produktów. Zapraszamy do stołu! 

 

W naszym ogrodzie znajduje się góralski szałas, w którym również wspaniale możecie spędzić czas. Szałas pomieści 50 osób. Idealnie posłuży Wam jako sala konferencyjna, miejsce na imprezę integracyjną lub kameralną, zamkniętą zabawę w gronie znajomych. 

 

Zewnętrzny goród