Szanowni Goście!

Dziękujemy za wejście na naszą stronę. Tatrzański Gościniec zaprasza do skorzystania z najatrakcyjniejszej oferty, jeśli chodzi o noclegi na Podhalu. Z przyjemnością zapraszamy Państwa w nasze progi i w skrócie przedstawiamy nasz pensjonat i atrakcje, które dla Państwa przygotowaliśmy.

Pobyt w Tatrzańskim Gościńcu to przede wszystkim odpoczynek, odnalezienie równowagi, balansu ciała i umysłu w górskiej scenerii, wśród malowniczych krajobrazów i w przytulnym miejscu nastawionym na Państwa absolutny komfort: czy będzie to urlop, wyjazd służbowy czy wszelka inna okazja. Do dyspozycji naszych Gości są komfortowe pokoje o wysokim standardzie turystycznym: wyposażone w góralskim i wyjątkowo estetycznym stylu we wszystkie udogodnienia (telewizory i wi-fi, zestawy mebli z prawdziwego drewna, klimatyczne dodatki), z eleganckimi i nowoczesnymi łazienkami.

Na miejscu znajdą Państwo następujące udogodnienia sprzyjające miłemu spędzeniu czasu: W Czwartki mamy u siebie kapele na żywo!, szałas góralski na 50 osób, altanę z grillem, ogród z dużym patio, ławeczkami i fontanną otoczoną roślinami. Obok komfortowych pokojów jest u nas też sala rozrywki z bilardem, piłkarzykami, kominkiem, oraz bawialnia dla dzieci wypełniona zabawkami! Naszych Gości jesteśmy gotowi przyjąć przez cały rok: o każdej porze, niezależnie od pogody oferujemy niezmienny, wysoki standard pobytu i obsługi! Na miejscu można również zorganizować szkolenia i konferencje na 50 osób - posiadamy niezbędny sprzęt.

Nasza jadalnia codziennie zaprasza na pyszne, domowe posiłki, mogą Państwo liczyć także na ATRAKCJE
SEZONOWE: letnie przejażdżki dorożką po okolicy, ogniska i imprezy integracyjne, a zimą niezapomniane śnieżne kuligi z pochodniami i pieczeniem kiełbasek.

UWAGA! Dla Gości przygotowaliśmy atrakcyjne Pakiety specjalne. Na obniżone ceny noclegów mogą u nas liczyć zakochani (Pakiet dla zakochanych), seniorzy (Pakiet Seniora), a także wszyscy pragnący obchodzić u nas Święta (Wigilia po góralsku) i Sylwestra. Pozostałe pakiety, możecie sprawdzić w naszej ofercie.

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy również 4 zupełnie nowe Pokoje Tematyczne inspirowane góralskim folklorem. Zapraszamy do kontaktu i polecamy się - w Tatrzańskim Gościńcu znajdą Państwo najlepsze pokoje Podhala!

Znajdziesz nas pod adresami:

tatrzanskigosciniec.eu • tatrzanskigosciniec.com • lesnica.com.pl

Tatrzański Gościniec - najlepsze noclegi na Podhalu

Nasz obiekt spełnia wymagania ochrony przeciwpożarowej jako budynek przeznaczony na wypoczynek dla dzieci i młodzieży.

OpiniaStrazyPozarnej