Sylwestrowa noc to szczególny moment, w którym stary rok spotyka się z nowym. Dla nas wszystkich jest to czas nowych planów, i snucia rozważań na temat przyszłości. Każdy Nowy Rok zazwyczaj witamy w ten sam sposób - w domowym zaciszu otoczeni rodziną. Może warto spróbować czegoś nowego?

Są w Polsce zakątki, które dzięki swojemu niemal mistycznemu charakterowi sprawiają, że noworoczna turystyka będzie dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem.
Pensjonat Tatrzański Gościniec oferuje Państwu pakiet przygotowany z myślą o sylwestrowej zabawie. Podczas trzydniowego pobytu nasi goście otrzymują pobyt ze śniadaniem i obiadokolacją.

W czasie trwającej do rana sylwestrowej imprezy, zabawę rozkręci muzyka miksowana przez DJ -a i butelka szampana. A co na stole? Ciepłe posiłki, zimna płyta oraz napoje. Cena pakietu obejmuje śniadania i obiadokolacje.


Cena: 900 zł za osobę

Oferta Sylwestrowa jest dostępna od 28 grudnia do 2 stycznia i obejmuje nocleg na min 3 doby HB. W cenie pyszne śniadania i obiadokolacje, zabawa do białego rana. Zadzwoń i zarezerwuj już dzisiaj!

Do dyspozycji gości w naszym pensjonacie:

  • Sala rekreacyjna: bilard, ping-pong, piłkarzyki, sala z kominkiem, imprezy do 100 os.
  • Mini Spa&Wellness "Dychnij SE": do dyspozycji dwie sauny, gabinet masażu i urządzenia do ćwiczeń
  • Góralski szałas: konferencje/szkolenia max 60 os., kominek, imprezy
  • Ogród: altana z grilem, huśtawki, piaskownica, zabawki
  • Inne atrakcje: możliwość wynajęcia skuterów śnieżnych, busa oraz przejażdżki zaprzęgami konnymi i pieczenie kiełbaski

Zobacz nasze stylizowane pokoje*:

*do ceny standardowej należy doliczyć 20%

Rezerwuj pobyt już dziś: +48 660 326 194

lub napisz: formularz kontaktowy