Chochołowskie Termy, bo to właśnie o nich mowa, to jeden z największy kompleksów termalnych na Podhalu. Oficjalne otwarcie nastąpiło 1 czerwca. Termy zlokalizowane są w Chochołowie, malowniczej góralskiej miejscowości z zabytkowymi drewnianymi domami. Zobaczcie, jakie atrakcje czekają na miejscu.

Obiekt podzielony jest na dwie strefy: „suchą”, do której dostać się można bez konieczności wejścia na basen, oraz „mokrą”, gdzie znajdują się wszystkie wodne atrakcje.

termy chochołowskie

Części sucha

- Spa,
- centrum fitness i siłownia,
- Restauracja Chochołowska,
- Sala bankietowo-konferencyjna,
- sklep.

Część mokra

- strefa basenów,
- restauracje bistro i kawiarnię z salą zabaw dla dzieci,
- strefę leczniczą,
- saunarium.


Strefa basenowa

termy chochołowskie basen

Znajdują się tu liczne wodne atrakcje główne z nich to: 8 basenów whirpool, strefa zabaw dla dzieci, basen ze zjeżdżalnią rodzinną, strefa dla maluchów, basen pływacki, dwa baseny zewnętrzne i wewnętrzne oraz trzy zjeżdżalnie. Dodatkowo w strefie znajdują się również punkty gastronomiczne i plaże do opalania się.


Strefa lecznicza

termy chochołowskie strefa lecznicza

To przede wszystkim siedem beczek wypełnionych termalną wodą, wypływającą prosto z ujęcia. W strefie tej znajduje się również basen z termalną wodą jodową oraz groty solne.


Saunarium

termy chochołowskie sauna

Umieszczone jest ono „na dachu” i jest drugą co do wielkości strefą. W jej skład wchodzą: 2 biosauny, 2 łaźnie parowe, przeszklona sauna sucha z widokiem na tatry, sauna na podczerwień oraz jedna zewnętrzna sauna.


Spa

termy chochołowskie spa

W skład strefy spa wchodzą cztery gabinety: gabinet kąpieli borowych i ziołowych, gabinet leczniczy, gabinet kosmetyczny i gabinet masażu.

Polecamy wszystkim osobiście odwiedzić nowe baseny termalne i samemu wypróbować dostępne atrakcje.

Więcej informacji na stronie - Termy Chochołowskie