Szukacie ciekawych i oryginalnych pokoi gościnnych na Podhalu, nie lubicie nudy oraz szarych ścian? Świetnie mamy dla Was coś specjalnego! Pokoje tematyczne w Tatrzańskim Gościńcu!

W naszym Gościńcu oprócz klasycznych pokoi gościnnych posiadamy coś specjalnego - pokoje tematyczne. Zaprojektowane z myślą o osobach, które wybierając miejsca noclegowe, przywiązują dużą wagę do wyglądu pokoi, oryginalnych zastosowań oraz do osób ceniących sobie wygodę i komfort.

W Tatrzańskim Gościńcu posiadamy 4 wyjątkowe pokoje, które bez wątpienia przypadną do gustu każdemu z naszych gości. Są to: Zbójecko Groto, Bioła Izba, Pasieka i Tybecik. Poniżej zaprezentujemy każdy z tych tematycznych pokoi gościnnych, jakich daleko szukać na Podhalu.Pozwól sobie na chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków, delektuj się pięknymi widokami i relaksuj się w pokojach tematycznych.Zbójecko Groto

Zbójecko Grota to pokój, który utrzymany jest w klimacie górskiej jaskini, z której wyłaniają się „Zbóje Janosika”. Ozdobne zasłony oraz pościele wykonane z materiału zapożyczonego z góralskich strojów zapewniają wyjątkowy i oryginalny wygląd. Dodatkowego charakteru w tym pokoju dodają kamienie, które wyłożone są na ścianie. Zobaczcie więcej informacji na temat pokoju.

pokoje gościnne podhale

Bioło izba

Kolejny z naszych wyjątkowych pokoi gościnnych to Bioło izba, która swoją nazwę zawdzięcza nawie sypialni w tradycyjnym góralskim domu. Elementami charakterystycznymi dla tego pokoju są meble, które wykonane zostały z drewna zdobionego ręcznie rzeźbionymi podhalańskimi ornamentami. Dodatkowego klimatu dodają zasłony oraz pościele, które nawiązują stylistyką do góralskich ubrań. Zobaczcie więcej informacji na temat pokoju.

pokoje gościnne podhale

Tybecik

Tybecik to najbardziej charakterystyczny z pokoi tematycznych, który swoją nazwę wziął od tradycyjnego góralskiego materiału, wykorzystywanego jest do szycia ubrań, nosi on nazwę właśnie tybet. Odważne połączenie soczystej czerwieni z żywą zielenią zapewnia wyjątkowy efekt kolorystyczny oraz przyjemnie koi zmysły. Zobaczcie więcej informacji na temat pokoju.

pokoje gościnne podhale

Pasieka

Ostatnim z naszych wyjątkowych pokoi gościnnych jest pasieka. Jest to pokój, który dzięki jasnym ścianom oraz obszernym fototapetom daje poczucie przestrzeni, oraz spokoju. Głównymi elementami są tutaj dwie duże fototapety, które są swoistymi oknami na Podhale. Dodatkowymi elementami, które dopełniają charakter pokoju, są jasne zasłony i pościele z góralskimi i kwiatowymi motywami. Zobaczcie więcej informacji na temat pokoju.

pokoje gościnne podhale