Polskie góry zapewniają nie tylko wspaniałe widoki i świeże powietrze, ale również mnóstwo atrakcji. Noclegi w górach z wyżywieniem w okresie letnim oraz zimowym cieszą się bardzo dużą popularnością...

... jednak, zamiast udawać się bezpośrednio do zatłoczonego Zakopanego czy znanej już wszystkim Białki i Bukowiny Tatrzańskiej, lepiej odkrywać nowe, urocze miejsca, do których miło będzie wracać.


Gościniec Tatrzański zaprasza wszystkich miłośników górskich wędrówek


noclegi w górach z wyżywieniem

Gościniec Tatrzański położony jest w malowniczej, małej miejscowości o nazwie Leśnica, która leży zaledwie 9 km od Bukowiny tatrzańskiej oraz 19 km od Zakopanego. Do dyspozycji gości oddany został wspaniały, duży obiekt, w którym można swobodnie odpocząć i odnaleźć równowagę we wspaniałej, górskiej scenerii. Jest to doskonałe miejsce wypadowe dla wszystkich miłośników górskich wędrówek zarówno latem, jak i zimą, a także fantastyczna, błoga ostoja z dala od zgiełku miasta. Można tutaj przyjeżdżać całymi rodzinami, samemu, lub zorganizować firmowy wyjazd integracyjny.


Komfortowe noclegi w góram z pełnym wyżywienem


noclegi w górach z wyżywieniem

Tatrzański Gościniec oferuje wszystkie możliwe udogodnienia, a także oddaje fantastyczny, nowoczesny obiekt do dyspozycji wszystkich gości. Pensjonat oferuje piękne, tematyczne pokoje o bardzo wysokim standardzie wyposażone w takie udogodnienia jak wi-fi lub telewizory, a także piękne meble z drewna, które tworzą niepowtarzalny klimat. Dodatkowo w budynku znajduje się także bawialnia dla dzieci, pokój z bilardem oraz piłkarzykami, oraz strefa spa. Na zewnątrz goście mogą korzystać z dużego szałasu, ogrodu oraz patio z wyznaczonym miejscem do grillowania. Ponadto nocleg z wyżywieniem w tatrzańskim Gościńcu szczególnie przypadnie do gustu wszystkim tym osobom, które uwielbiają pyszne, domowe posiłki codziennie serwowane przez kuchnię. Cały obiekt prezentuje się naprawdę imponująco i zapewnia wspaniały komfort każdemu, kto tylko zechce skorzystać z usług pensjonatu.