Wielkimi krokami zbliżają się wiosenne/letnie dni, kiedy to aura za oknem zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, wieczory stają się cieplejsze, sprzyjają ogniskom, grillowaniu i biwakowaniu. Jak najlepiej spędzić ten czas? Oczywiście w grupie! Tatrzański Gościniec to połączenie wygody, super atmosfery i pięknej lokalizacji z doskonałą organizacją oraz wszelkimi dogodnościami. Dla grup zorganizowanych, poza komfortowo przygotowanymi pokojami oraz mini Spa&Wellness, do dyspozycji mamy również salę rekreacyjną, góralski szałas oraz ogród.

Sala rekreacyjna

Nasza sala rekreacyjna to doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia, imprezy firmowej, urodzin czy jublieuszu z DJ’em lub góralską muzyką na żywo. Jest ona w stanie pomieścić 100 osób, a w jej wnętrzu znajduję się nie tylko parkiet do tańca, ale również bilard, piłkarzyki oraz ping-pong. Naszą salę rekreacyjną można również z powodzeniem przearanżować w salę wykładową bądź konferencyjną.

SalaRekreacyjna

Góralski szałas

Góralski szałas to prawdziwy kąsek, dla wszytskich fanów kameralnych spotkań. Jest to miejsce, które pomieści około 60 osób. Tam również można zorganizować ciekawą i niezapomnianą imprezę firmową, urodzinową, bądź po prostu rodzinne spotkanie. Góralski szałas jest urządzony w typowo podhalańskim stylu, co pozwala wczuć się w panującą na tutaj atmosferę.

GóralskiSzałas

Ogród

Kto nie lubi, w piękną pogodę, spędzać czasu „na polu”? Nasz ogród jest do tego idealnym miejscem. Nasi starsi goście znajdą tutaj m.in. altanę ze specjalnie przygotowanym grillem, a dla młodszych w ogrodzie zostały rozstawione huśtawki, piaskownice oraz zabawki. Jest to też idealne miejsce na spędzenie czasu samotnie z książką lub w gronie przyjaciół, znajomych lub współpracowników.

Ogród

Co ciekawego znajduje się w pobliżu Tatrzańskiego Gościńca?

W pobliżu znajduję się wiele atrakcyjnych miejsc, które warto odwiedzić. Nasz ośrodek to doskonała baza wypadowa w góry. Odległość Tatrzańskiego Gościńca od Zakopanego to jedynie 19 kilometrów. Wszystkim naszym gościom, podczas pobytu w naszym ośrodku, polecamy również skorzystanie z basenów termalnych znajdujących się na terenie Podhala. Odległość do najbliższego z nich to tylko 5 kilometrów. A osobom lubiącym mocniejsze wrażenia proponujemy skok na bungee parku linowego dzieli nas zaledwie 30 kilometrów. Te, oraz wiele innych atrakcji, takich jak spływy kajakowe bądź pontonowe przełomem Dunajca, kręgle, czy nawet paintball lub jazda na quadach w lesie, doskonale nadają się na urozmaicenie grupowego wyjazdu.

Zakopane