Co stanowi o wyjątkowości Tatr. Oczywiście lokalna kultura, która nadaje temu miejscu niepowtarzalny charakter i sprawia, że wypoczynek w górach przenosi urlopowiczów do innej Polski, jakże różnej od obrazów znanych z dużych miast, gdzie króluje szarość.

Mówiąc o Podhalu myślisz o tradycyjnych strojach, lokalnych legendach i klimatycznych drewnianych bacówkach. Co stoi na przeszkodzie, żeby podczas urlopu w górach poczuć te klimaty na własnej skórze? Absolutnie nic!

Pensjonat Tatrzański Gościniec oferuje pokoje tematyczne, dzięki którym pobyt na Podhalu nabierze zupełnie nowego wymiaru. Chcesz poczuć się jak członek świty Janosika? W pokoju "Zbójnicko Grota", stylizowanym na jaskinię, masz taką możliwość. "Biało Izba" oferuje klimat jak w bacówce, a jeżeli zachwycają Cię tradycyjne stroje, "Tybecik" wyłożony materiałem używanym do szycia góralskich ubrań - tybetem, to coś dla Ciebie. Podhale Cię zauroczyło? "Pasieka" oferuje piękne widoki na fototapetach, których nie znajdziesz w supermarkecie. Wszystkie fotografie w tym pokoju są dziełem podhalańskiego artysty - Adama Brzozy.

Zarezerwuj nocleg i poczuj klimat Podhala w każdej sekundzie pobytu.
Pensjonat Tatrzański Gościniec zaprasza!

View the embedded image gallery online at:
https://tatrzanskigosciniec.eu/goralskie-klimaty#sigProId5c8e6ce863

Tatrzański Gościniec - najlepsze noclegi na Podhalu